Oferta

Firma IT Wic Feniks oferuje na Śląsku usługi

W ramach usługi zyskujecie Państwo:

  • stały dostęp do internet w Katowicach wraz z profesjonalnym serwisem,
  • stały kontakt z partnerami biznesowymi i kontrahentami- bardzo szybka wymiana informacji
  • możliwość transmisji audio i wideo, jak i usług VOIP
  • możliwość dostosowania prędkości łącza do indywidualnych potrzeb.
  • możliwość stworzenia firmowego serwera (dzięki stałemu adresowi IP)
  • możliwość podłączenia do Internetu dowolnej liczby komputerów w Firmie,

Inwestycje w biznesowy dostęp do Internetu w Katowicach to bardzo szybki zwrot poniesionych nakładów.

 

Dzięki naszej usłudze zapewnicie Państwo swojej Firmie profesjonalny, i niezawodny dostęp do sieci internet w Katowicach na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zyskacie Państwo nieograniczony dostęp do informacji, możliwość stałego śledzenia poczynań konkurencji a także natychmiastowy kontakt z klientami i partnerami biznesowymi Wszystkie te zalety, bardzo szybko przyczynią się do łatwiejszego i skuteczniejszego zarządzania Państwa Firmą

Od 11 lat na polskim rynku dostarczamy nawet najbardziej złożone technicznie i niezawodne rozwiązania telekomunikacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Sieć It Wic-Feniks umożliwia integrację rozproszonych geograficznie elementów infrastruktury informatycznej, dostarcza szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz dostęp do szerokiej gamy usług dodanych.

Odseparowane od publicznych zasobów łącza transmisyjne sieci It Wic-Feniks oraz niezależne i redundantne punkty styku z innymi operatorami zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych usług.

W ofercie firmy It Wic-Feniks znajdują się m.in.: Wirtualne Sieci Prywatne (VPN), Łącza Transmisji Danych, Kanały Cyfrowe, Dostęp do internet w Katowicach (w tym także DSL) oraz Rozwiązania Głosowe.

Wszystkie usługi świadczone przez It Wic-Feniks objęte są gwarancją jakości SLA.

It Wic-Feniks charakteryzują: niezawodność i optymalizacja kosztowa projektowanych rozwiązań, szybkość reakcji, elastyczne podejście do potrzeb każdego Klienta oraz gotowość do dostarczania najbardziej kompleksowych projektów telekomunikacyjnych opartych o integrację zróżnicowanych technologii i sieci.

To tylko nieliczne z możliwości i korzyści jakie stwarza odpowiedni dostęp do Internetu.

Aby zapoznać się bliżej z nasza oferta umów się z nami na rozmowę dzwoniąc pod numer telefonu:

32 25 99 523,