Misja Internet stacjonarny

podloga techniczna, podloga podniesiona, internet, Internet stacjonarnyJuż niemal każdy zdaje sobie sprawę, iż nie sposób uciec od używania komputerów, a ci, którzy będą lepiej radzili sobie z ich obsługą będą mieli większe szanse na dobrą pracę i sukces.

Dlatego szczególną uwagę należy przykładać do przygotowania nowego pokolenia do czynnej egzystencji w społeczeństwie XXI wieku.

Firma IT Wic-Feniks dąży do prawdziwego upowszechnienia taniego dostępu do sieci Internet stacjonarny. Działamy głównie na terenie Śląska. Posiadamy koncesje Ministerstwa Łączności na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Poprzez tani i powszechny dostęp do sieci usługa Internet stacjonarny oferujemy każdemu nieograniczony dostęp do wiedzy i najbardziej aktualnych informacji.Nasze usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta tak, aby zoptymalizować jego wydatki na telekomunikację

Nasza oferta to stałe połączenie z zasobami sieci Internet w Katowicach o gwarantowanej przepustowości  24 godziny na dobę. Nasza sieć jest oparta na niezawodnej technologii światłowodowej, pozwala na swobodną wymianę informacji z całym światem. Usługa zapewnia najszybszy na rynku transfer danych w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Wydzielone łącza na świat są przeznaczone wyłącznie
dla potrzeb naszych klientów z Katowic. Oznacza to pełną niezależność od przeciążonych sieci innych operatorów.

IT Wic Feniks działa na szeroko pojętym rynku telekomunikacyjnym, koncentrując się na usługach dostępu do Internetu, od kilku lat najszybciej rozwijającego się medium masowego. Firma IT Wic Feniks jest, niezależnym dostawcą Internetu w technologii Ethernet. Świadczy usługi telekomunikacyjne za pomocą własnej, szerokopasmowej infrastruktury teleinformatycznej, wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny przesyłu danych w sieciach szkieletowych.

It Wic Feniks świadczy usługi dostępu do Internetu na terenie Katowic w najbardziej korzystnych warunkach cenowych dostępnych na rynku !!! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi, które oferujemy cechuje najwyższa jakość, niezawodność oraz konkurencyjność cenowa. IT Wic-Feniks jest gotowa do rozpoczęcia realizacji usługi niezwłocznie po podpisaniu stosownej umowy regulującej zasady współpracy. IT Wic-Feniks zobowiązuje się do uruchomienia usługi w ciągu 14 dni roboczych,  jednak dołoży wszelkich starań, aby czas związany z instalacją urządzeń oraz aktywacją usługi uczynić możliwie najkrótszym terminie.

Kierujemy swoje usługi do klientów indywidualnych jak i biznesowych. podloga techniczna, podloga podniesiona, internet, Internet stacjonarny

 

Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie dostępne są na stronie  lub pod numerem infolinii 322599523,