Usługi internetowe

Firma IT Wic Feniks oferuje usługi internetowe :

W ramach usługi zyskujecie Państwo:

 • stały dostęp do Internetu wraz z profesjonalnym serwisem,

 • stały kontakt z partnerami biznesowymi i kontrahentami- bardzo szybka wymiana informacji

 • możliwość transmisji audio i wideo, jak i usług VOIP

 • możliwość dostosowania prędkości łącza do indywidualnych potrzeb.

 • możliwość stworzenia firmowego serwera (dzięki stałemu adresowi IP)

 • możliwość podłączenia do Internetu dowolnej liczby komputerów w Firmie,

Usługi internetowe dostępne są w dwóch wariantach:

 • Internet Katowice PRO – rozbudowana sieć połączeń z operatorami krajowymi.
  Operatorzy dostępni w węźle: PSE, Exatel, TKTelekom, GTS, 3S, Sitel, Enion
  oraz Netia zapewniają optymalny dostęp do zasobów sieci. internet Katowice

 • Internet Katowice FIBER – wariant dopasowany do specjalnych potrzeb klienta,
  również w zakresie usług dodanych z gwarancją CIR i SLA internet Katowice

Istotną zaletą stosowanych przez nas technologii jest szybkość instalacji urządzeń – gwarantujemy krótki czas rozpoczęcia świadczenia usługi dostępu do sieci internet w centrum miasta Katowic od momentu podpisania umowy. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym oferującym rozwiązania dostępu do sieci internet, transmisji danych oraz głosu. W ciągu 13 lat działalności w Katowicach stworzyliśmy jedną z głównych sieci internetowych w centrum miasta, bezpiecznych sieci telekomunikacyjnych w tym kraju. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla sfery klientów indywidualnych jak i biznesu. Dostęp do Internetu kierujemy do wszystkich klientów, którzy chcą korzystać z najwyższej jakości rozwiązań FTTH, FTTB ściśle dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

usługi internetoweTechnologie dostęp do internetu

Świadczymy usługi dostępu do sieci Internet w Centrum Katowic za pomocą wybudowanej przez nas sieci LAN. Sieć It Wic-Feniks umożliwia integrację rozproszonych geograficznie elementów infrastruktury informatycznej, dostarcza szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz dostęp do szerokiej gamy usług dodanych.

Głównym przeznaczeniem sieci komputerowej – ideą dla której została stworzona i wciąż jest ulepszana i rozwijana – to ułatwienie komunikacji pomiędzy ludźmi, będącymi faktycznymi użytkownikami sieci. Sieć umożliwia łatwy i szybki dostęp do publikowanych danych, jak również otwiera techniczną możliwość tworzenia i korzystania ze wspólnych zasobów informacji i zasobów danych. W sensie prawnym, i w pewnym przybliżeniu, użytkownicy sieci komputerowej są również jej beneficjentami.

 

Inwestycje w biznesowy dostęp do Internetu to bardzo szybki zwrot poniesionych nakładów

Dzięki naszej usłudze zapewnicie Państwo swojej Firmie profesjonalny, i niezawodny dostęp do sieci na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zyskacie Państwo nieograniczony dostęp do informacji, możliwość stałego śledzenia poczynań konkurencji a także natychmiastowy kontakt z klientami i partnerami biznesowymi Wszystkie te zalety, bardzo szybko przyczynią się do łatwiejszego i skuteczniejszego zarządzania Państwa Firmą

To tylko nieliczne z możliwości i korzyści jakie stwarza odpowiedni dostęp do Internetu.

Aby zapoznać się bliżej z nasza oferta umów się z nami na rozmowę dzwoniąc pod numer telefonu:

32 25 99 523