Internet Katowice

Internet Katowice, Centrum i dzielnice, jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym oferującym  dostęp do globalnej sieci Internet  w Katowicach, transmisje danych oraz głosu. Przez 10 lat działania w Katowicach stworzyliśmy jedną z głównych sieci w centrum Katowic, bezpiecznych sieci telekomunikacyjnych w tym kraju. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla sfery klientów indywidualnych jak i biznesu. Nasze usługi kierujemy do wszystkich klientów, którzy chcą korzystać z najwyższej jakości rozwiązań, ściśle dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Platforma telekomunikacyjna (Internet Katowice) pozwala na transmisję danych poprzez łącza o przepustowości portów do 1000Mb/s. Umożliwia przesyłanie wszystkich rodzajów danych – nie tylko dowolnego typu informacji zawierających bardzo duże zbiory danych, ale także obrazu i dźwięku, a co za tym idzie – stosowanie internetowych technik multimedialnych.

Światłowodowy Internet Katowice :

internet katowice

W przypadku umów na 12 i 18 miesiące opłata aktywacyjna wynosi 100zł w zasięgu naszej sieci.

It Wic Feniks świadczy usługi dostępu do globalnej sieci Internet Katowice – Centrum, Śródmieście, Załęże, Koszutka, Roździeńskiego.  W najbardziej korzystnych warunkach cenowych dostępnych na rynku !!! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi, które oferujemy cechuje najwyższa jakość, niezawodność oraz konkurencyjność cenowa. IT Wic-Feniks jest gotowa do rozpoczęcia realizacji usługi niezwłocznie po podpisaniu stosownej umowy regulującej zasady współpracy. IT Wic-Feniks zobowiązuje się do uruchomienia usługi w ciągu 14 dni roboczych,  jednak dołoży wszelkich starań, aby czas związany z instalacją urządzeń oraz aktywacją usługi uczynić możliwie najkrótszym terminie.

Świadczymy usługi dostępu do sieci Internet Katowice za pomocą wybudowanej przez nas sieci LAN.

Sieć LAN swoim zasięgiem obejmuje miasto Katowice – Centrum, Śródmieście, Koszutka, Załęże, Rozdzień, (proszę dzwonić). Pracujemy nad podłączaniem kolejnych dzielnic. Dostęp do sieci Internet realizujemy w technologi FTTB i FTTH, ale jesteśmy wstanie udostępnić Państwu usługę internetu w całej Polsce  (w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ). Pracujemy nad podłączaniem kolejnych dzielnic. Dostęp do sieci Internet Katowice realizujemy za pomocą łącz szerokopasmowych.

Jako niezależny operator jesteśmy w stanie obniżyć koszty za połączenia telefoniczne –lokalne, międzymiastowe, do sieci komórkowych, połączenia międzynarodowe.

Inwestycje w biznesowy dostęp do sieci Internet Katowice to bardzo szybki zwrot poniesionych nakładów.

 

Dzięki naszej usłudze zapewnicie Państwo swojej Firmie profesjonalny, i niezawodny dostęp do sieci internet w Katowicach na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zyskacie Państwo nieograniczony dostęp do informacji, możliwość stałego śledzenia poczynań konkurencji, a także natychmiastowy kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. Wszystkie te zalety, bardzo szybko przyczynią się do łatwiejszego i skuteczniejszego zarządzania Państwa Firmą

Od 11 lat na polskim rynku dostarczamy nawet najbardziej złożone technicznie i niezawodne rozwiązania telekomunikacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Sieć It Wic-Feniks umożliwia integrację rozproszonych geograficznie elementów infrastruktury informatycznej, dostarcza szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz dostęp do szerokiej gamy usług dodanych.

Odseparowane od publicznych zasobów łącza transmisyjne sieci It Wic-Feniks oraz niezależne i redundantne punkty styku z innymi operatorami zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych usług.

W ofercie firmy It Wic-Feniks znajdują się m.in.: Wirtualne Sieci Prywatne (VPN), Łącza Transmisji Danych, Kanały Cyfrowe, Dostęp do internet w Katowicach (w tym także DSL) oraz Rozwiązania Głosowe.

Wszystkie usługi świadczone przez It Wic-Feniks objęte są gwarancją jakości SLA.

It Wic-Feniks charakteryzują: niezawodność i optymalizacja kosztowa projektowanych rozwiązań. Szybkość reakcji, elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta. Oraz gotowość do dostarczania najbardziej kompleksowych projektów telekomunikacyjnych opartych o integrację zróżnicowanych technologii i sieci.

To tylko nieliczne z możliwości i korzyści jakie stwarza odpowiedni dostęp do Internetu.

Aby zapoznać się bliżej z nasza oferta umów się z nami na rozmowę dzwoniąc pod numer telefonu:

32 25 99 523,

Świadczymy usługi dostępu do sieci Internet Katowice za pomocą wybudowanej przez nas sieci LAN.

Cały czas trwają prace modernizacyjne w celu uzyskania jak największych przepustowości wykorzystując nowoczesną technologię światłowodową. Dzięki której możliwe jest osiąganie bardzo wysokich przepustowości 50Mbit/s, 100Mbit/s, 300Mbit/s a nawet 1Gbit/s.

Sieć LAN swoim zasięgiem obejmuje  Katowice – Śródmieście. (proszę dzwonić ). Pracujemy nad podłączaniem kolejnych dzielnic. Dostęp do Internetu realizujemy za pomocą łącz szerokopasmowych.

Do abonentów zlokalizowanych poza szkieletem naszej sieci dostęp do Internetu doprowadzamy sygnał za pośrednictwem urządzeń VF 2,4Ghz oraz 5Ghz
Dostęp do Internetu dla osób prywatnych realizujemy bez limitów czasowych oraz bez pomiarów ilości zaciągniętych danych .
Firmom proponujemy łącza symetryczne realizujemy w proporcjach 1/1.
Dzięki wysokim przepustowością doskonale nadają się na świadczenie usług internetowych i do zastosowania w hostingu oraz e-biznesie.

Oferujemy przepustowości od 1024 kbit/s do 1Gbit bez limitów czasowych oraz ilości stanowisk. Nie ograniczamy poboru ilości danych tak jak to robi LTE. W pracy w domu zegnaj LTE, ciesz się wielkimi prędkościami bez ograniczeń

Sieć It Wic-Feniks umożliwia integrację rozproszonych geograficznie elementów infrastruktury informatycznej, dostarcza szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz dostęp do szerokiej gamy usług dodanych.

Odseparowane od publicznych zasobów łącza transmisyjne sieci It Wic-Feniks oraz niezależne i redundantne punkty styku z innymi operatorami zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych usług.

W ofercie firmy It Wic-Feniks znajdują się m.in.: Wirtualne Sieci Prywatne (VPN), Łącza Transmisji Danych, Kanały Cyfrowe, oraz Rozwiązania Głosowe.

Wszystkie usługi świadczone przez It Wic-Feniks objęte są gwarancją jakości SLA.

It Wic-Feniks wyróżniają:podloga techniczna, podloga podniesiona, internet, internetu

  •  Koncentracja na kliencie biznesowym – jedyny operator świadczący usługi wyłącznie dla biznesu ze znajomością specyfiki rynku. Wieloletnim doświadczeniem i stale rosnącym gronem obsługiwanych Klientów.
  • Elastyczność – szyte na miarę rozwiązania, adekwatnie do potrzeb Klienta. Brak biurokratyzmu (jak w wielkich telekomach), szybka reakcja na pojawiające się zmiany rynkowe.
  • Kompleksowość oferty – możliwość pełnego zaspokajania potrzeb Klientów w obszarze usług telekomunikacyjnych
  • Sprawność biznesowa – umiejętność realizacji skomplikowanych projektów i procesów biznesowych w oparciu o posiadane zasoby. Unikalne know how w obszarze pozyskiwania i utrzymania klientów biznesowych
  • Profesjonalna, wykwalifikowana, kreatywna i wysoce zmotywowana kadra menedżerska zorientowana na realizację celów biznesowych
  • Zaawansowane zaplecze technologiczne – umiejętność wykorzystywania różnorodnych, najnowszych technologii i tworzenia złożonych rozwiązań
  • hurt i detal odzież robocza